Produkční akce
Ceny pořadů jsou smluvní, v případě Vašeho zájmu, kontaktujte prosím naší agenturu.

Nabídka umělců / Inflagranti


Inflagranti

Inflagranti

slavné melodie z klasiky, rocku i popu v úpravách pro elektrické smyčce

Rok 2009 zafungoval pro elektrické smyčcové trio INFLAGRANTI jako vydařený RESTART, jak zní i název nového CD. Tři výborné mladé instrumentalistky si bez předsudků k žánrovým kategoriím vybraly velké a krásné melodie, které mají samy rády. A samy si je upravily tak, aby je mohly vždycky s radostí a chutí hrát. Skladby Bacha nebo Vivaldiho tak například znějí, jako by byly napsány pro rockový či taneční festival, a rocková Metallica, Europe nebo Queen naopak pro filharmonickou síň. Že skupina zvolila správnou cestu, dokazuje ohlas publika jak v Česku, tak v zahraničí. INFLAGRANTI vystupovaly mj. v Japonsku, Mexiku, Německu, Norsku, Holandsku, Polsku, Řecku či Itálii.
Kromě samostatných koncertů tria (dvoje elektrické housle a cello) slečny připravily i novou verzi programu s doprovodnou rockovou kapelou (bicí+klávesy+baskytara). Ten se stal překvapením na hudebních festivalech, městských slavnostech a významných společenských akcích i při samostatných koncertech v kulturních domech. Příčinou úspěchu je nejen to, že známé hity z klasiky, rocku a popu působí v podání INFLAGRANTI nečekaně, nově a „restartovaně“. Publikum totiž především oceňuje, že skupina nesází na povrchně líbivou show, ale na poctivou, s energií a šarmem provedenou produkci.
Trio INFLAGRANTI se představilo také ve sledovaných televizních pořadech (z poslední doby např. vyhlášení ankety Zlatá hokejka, charitativní koncert Kapka naděje, prestižní vědecké ceny Česká hlava), natočilo videoklip s režisérem Karlem Březinou, který realizoval např. úspěšné klipy skupiny Divokej Bill, hrálo před skupinou Elán na velkém koncertě v pardubické ČEZ Aréně. Koncertní speciál z pražského divadla Palace (1.12.2009) s hostujícími třemi Petry (Bende, Kolář, Muk) bude zaznamenán na DVD a vydán na jaře 2010.

INFLAGRANTI JSOU:
Markéta Muzikářová – první housle
Kateřina Lískovcová – druhé housle
Sylva Jablonská – violoncello

Členky INFLAGRANTI vystudovaly hru na klasické nástroje na uměleckých vysokých školách a v minulosti účinkovaly v předních českých symfonických orchestrech, mj. v Pražské komorní filharmonii , v Orchestru Národního divadla Praha a v dalších klasických souborech. Členky tria doprovázely např. slavného tenora Lucianna Pavarottiho při českých koncertech nebo anglickou popovou legendu Roda Stewarta při evropském turné.

Skladby na novém albu RESTART: The Final Countdown (Europe), Restart (Inspired by Vivaldi), Nothing Else Matters (Metallica), Toccata a fuga D moll (Bach), Smoke On The Water (Deep Purple), Yesterday (Beatles), The Best (Tina Turner), Fuego, The Winner Takes It All (Abba), Carmen/Overture (Bizet), Total Elipse Of The Heart (Bonnie Tyler), Ave Maria (Gounod/Bach), Classic Hitmix, Kankan (Offenbach), The Final Countdown (Dance Mix)